GM Defense ISV – новий транспортний засіб легкої піхоти США. Він буде корисним скрізь, де можна скинути десантників і швидко перевезти війська на передову або настільки ж ефективно здійснити евакуацію.

Настав час абсолютно нового автомобіля для американської піхоти і, можливо, також для деяких військ НАТО. General Motors Defense розпочинає поставки позашляховиків за програмою ISV (піхотний загін).

Він був розроблений для полегшення швидкого пересування команди солдатів (загалом 9 осіб). Зрештою, за наступних 8 років до армії США буде доставлено до 2065 таких автомобілів.

GM Defense ISV
GM Defense ISV

Характерний кузов найкраще демонструє характер автомобіля. Це не що інше, як легкий транспортний засіб, призначений для для повітряного транспорту (на борту літака або вертольота CH-47 Chinook) або підвішеного під вертольотом UH-60 Blackhawk). Звідси відсутність будь-якої броні. Таким чином, ІСВ більше підходить для швидкого перекидання військ, ніж як патрульна машина, оскільки солдати жодним чином не захищені від вогню.

GM Defense ISV

Сам дизайн автомобіля GM, на відміну від зовнішнього вигляду, не є нічим особливо новим. Виробник використав цілих 90 відсотків. компонентів та деталей, що використовуються у транспортних засобах, які вже пропонуються на ринку.

ISV базується на базі Chevrolet Colorado ZR2. Нічим не відрізняється від подібної, але набагато меншої конструкції, введеної на озброєння в польській армії (Aero був побудований на базі старшої Toyota Land Cruiser).

Під капотом ISV ми можемо знайти добре відомий на американському ринку 2,8-літровий дизель Duramax на 186 к.с. та 6-ступінчасту автоматичну коробку передач. Це не американський, а італійський дизайн, оскільки концерн використовує двигуни VM Motori.

На жаль, поки що виробник не надає занадто багато деталей. Отже, залишається чекати автомобілі на військових парадах, де, мабуть, буде найпростіше їх зустріти.