Люксовий бренд Hyundai Genesis продовжив розвиток технології відбитків пальців в автомобілях. Такий датчик розташований під кнопкою запуску / зупинки в салоні моделі GV70.

Він спрощує електронні платежі через Genesis CarPay, тому що користувачеві не доведеться вводити типовий шестизначний пароль. Тепер оплатити бензин і паркування можна через інформаційно-розважальну систему.

Він також працює в режимі Valet. В цьому випадку особиста інформація, така як домашня адреса і телефонна книга, не відображається на дисплеї інформаційно-розважальної системи. У GV70 сканер відбитка пальця пов’язаний з попередньо встановленими налаштуваннями драйвера, тому вам буде зручно продовжити роботу після виявлення відбитків пальців.

Як вже було відмічено в китайській версії Santa Fe, двигун розкішного кросовера можна запустити, просто використовуючи відбиток пальця. Відкрити двері можна віддалено через додаток для смартфона, якщо ключовий метод виявиться застарілим.

Genesis GV70
Genesis GV70

Тоді, як системи нагадування на задніх сидіннях існують вже деякий час, Genesis просунула їх на крок вперед в GV70. У стелі встановлений радарний датчик з такою точністю, що він виявляє не тільки рух ноги або руки, але навіть найдрібніші рухи грудної клітки немовляти через дихання.

Південнокорейський бренд стверджує, що радарний датчик має більш широкий діапазон виявлення в порівнянні з ультразвуковим датчиком. Він навіть може визначити, чи є собака за задніми сидіннями у вантажному відсіку.

Genesis GV70

Радарний датчик настільки потужний, що проходить крізь одяг, ковдри, автомобільні сидіння, переносні ящики для собак та інші неметалеві матеріали для виявлення руху. GV70 – перший автомобіль, який отримає таку опцію. Потім інші моделі Genesis унаслідують його приклад. Технологія в кінцевому підсумку перейде в основний бренд Hyundai.

Genesis GV70 надійде в продаж на внутрішньому ринку в наступному місяці. У 2021 році система стане доступною для глобального авторинку.