Бренд Honda представляє на ринку Великобританії новий гібрид CR-V 2021 року. Він оновився естетично, щоб краще відповідати останньому модельному ряду електрифікованих моделей компанії.

CR-V 2021 року з грудня буде доступний у Великобританії тільки в якості гібрида, коли перші зразки японського кросовера почнуть з’являтися в дилерських центрах по всій країні за ціною від 30 180 фунтів стерлінгів або від 40 160 доларів.

Оновлений CR-V Hybrid 2021 року оснащений новими значками “H” з синіми кільцями і написом Honda e: HEV, що позначає електрифіковану трансмісію під капотом. Інші оновлення включають в себе нові 18-дюймові колеса для всієї лінійки, стандартне захисне скло від моделей SE і вище та бездротову зарядку смартфона для топового EX.

Honda CR-V Hybrid
Honda CR-V Hybrid

Під кузовом єдині зміни стосуються деяких налаштувань підвіски, яка була переналаштована для «більш лінійної керованості» і для покращення керованості. Крім того, вдосконалено електричне кермо з регульованим передавальним числом для кращої маневреності на низьких швидкостях.

Гібридна трансмісія залишається незмінною і має на борту 2,0-літровий я-VTEC бензиновий двигун, що працює в поєднанні з двома електродвигунами, генеруючи в цілому 184 «конячки». Інноваційна трансмісія Honda з фіксованою передачею стверджує, що пропонує більш високий рівень доопрацювання в порівнянні з варіаторами, а також кращу ефективність.

Honda CR-V Hybrid

Розгін від 0 до 100 км / год займає 8,8 секунди для версії FWD (повний привід: 9,2 секунди), а максимальна швидкість встановлена ​​на рівні 180 км / г. Викиди CO2 оцінюються від 151 г / км для моделей FWD і 161 г / км для повнопривідних.