Відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів. Концерн з Японії Honda приєднався до FCA разом з американським автогігантом Tesla. Про це повідомляє Autonews Europe.

Минулого тижня бренд Honda включили в документи Європейської комісії. Тепер виробник повинен відповідати суворим правилам ЄС, які вступили у силу в цьому році.

Нові правила змушують автовиробників знизити середній рівень викидів парникових газів в Європі до 95 грамів CO2 на кілометр. В іншому випадку доведеться заплатити величезний штраф, як це сталося з Jaguar Land Rover.

Що стосується Honda, то поки нічого не відомо про оплату. Минулого тижня очільник FCA Майк Менлі сказав аналітикам, що його компанія буде платити Tesla протягом всього наступного року за її допомогу в дотриманні стандартів викидів.

Tesla перегони

Сума об’єднання Ford і Volvo також не розголошується. Шведський бренд заявляє, що він все ще може допомогти конкуруючим автовиробникам в досягненні їх цілей щодо викидів на рік.

Європейський Союз дозволяє різним автовиробникам, причому навіть конкурентам, об’єднувати свої викиди CO2. Це допоможе уникнути великих штрафів. Інші такі випадки, про які варто згадати, пов’язані з Volkswagen. Він підписав угоду з MG після того, як їм довелося відкласти запуск своїх електромобілів. Тим часом Renault вже оголосила, що бренд буде приймати партнерів для відкритого пулу викидів.