Компанія Honda отримала схвалення японської влади для комплексу асистентів, яке дозволить водієві відволікатися від дороги, і почне встановлювати його на серійні машини не пізніше весни 2021 року.

Японська влада офіційно визнали систему Traffic Jam Pilot, розроблену Honda, безпечною для експлуатації на дорогах загального користування. Це дозволить компанії почати оснащувати нею серійні автомобілі.

Дебютує електронний комплекс на седані Legend.

Система офіційно названа «автопілотом 3-го рівня». Вона повинна вміти приймати основні рішення за водія в певних дорожніх умовах, а у самого водія вже не буде необхідності постійно контролювати ситуацію, як це потрібно зараз.

Honda Legend
Honda Legend

Конкретних ситуацій, в яких людина зможе передоручати управління електроніці, Honda поки не розкриває. При цьому японські чиновники зажадали від Honda супроводити застосування Traffic Jam Pilot рядом обмежень.

Наприклад, електроніка повинна попереджати водія про зворотну передачу управління людині, контролювати отримання підтвердження і в разі, якщо такого підтвердження немає, безпечно зупиняти автівку.