Huawei на міжнародній виставці автомобільної промисловості в Шанхаї офіційно оголосила про старт продажів електричних автомобілів, які отримали збільшений запас ходу – SERES SF5. Реалізація електрокарів буде проводитися у всіх флагманських магазинах компанії на території Китаю.

SERES – перший автовиробник, який прилучився до екосистеми нового рівня взаємодії “1+8+N” однієї з найбільших світових телекомунікаційних компаній. За словами виконавчого директора Huawei Consumer Business Group, Річарда Ю, ця подія дуже важлива для індустрії електричних автомобілів і споживчої електроніки. Надалі компанія планує здійснювати реалізацію інтелектуальних транспортних засобів за допомогою роздрібної мережі марки по всій Піднебесній.

У новому кросовері SERES SF5 встановлена ​​система електроприводу Huawei DriveOne “3-в-1”, над створенням якої працювали співробітники китайської компанії і SERES, щоб збільшити дальність пробігу електричних авто, а також – з метою підвищення продуктивності електродвигунів до рівня автомобілів світового класу.

Довжина SERES SF5 становить 4700 мм, ширина дорівнює 1930 мм, а висота становить 1625 мм.

Силова установка китайського кросовера представлена ​​бензиновим 1,5-літровим турбованим двигуном, що виступає в якості “екстендера”. Він відповідає за живлення 90-кіловатного бортового генератора. У моделі може бути один або два електродвигуни. Двомоторний SERES SF5 здатний видавати 694 к.с., при крутному моменті в 1040 Нм.

На початку продажів найбільш доступним буде 347-сильний задньопривідний варіант SERES SF5. Модифікацію можна буде придбати за 249 000 юанів (близько 38 000 доларів). Повнопривідна модель з 694 “конячками” обійдеться потенційним клієнтам від 279 000 юанів і вище (43 000 дол.).