В даний час близько 200 чоловік подали позов на Hyundai через займання акумуляторів електромобілів, які вимагають компенсації за зниження вартості своїх електромобілів, а також за інші збитки.

За даними Reuters, ця судова справа не є публічним протоколом. Цікаво, що General Motors також відкликає близько 70 000 електромобілів з батареями від того самого виробника.

Один з юристів, що представляє позивачів, заявив, що спочатку вони вимагали 7200 доларів на кожного позивача, але це число може збільшитися в міру просування судового розгляду. Позивачі також хочуть, щоб Hyundai замінила весь акумулятор на відкликаних іномарках (найдорожча частина машини), а не просто модернізувала програмне забезпечення.

Hyundai EV
Hyundai EV

Ми постійно стежимо за ситуацією після поновлення (системи управління батареями). Ми продовжимо спроби мінімізувати незручності споживачів у майбутньому. Автовиробник вважає, що тільки деякі з їхніх автомобілів мають проблеми з акумулятором. А ті, у кого є проблеми, отримають нові батареї без додаткової плати.

– повідомили в прес-службі Hyundai.

На даний момент Hyundai відкликає близько 74000 електрокарів Kona по всьому світу, після того як 16 з них зайнялися в Південній Кореї, Канаді та Європі. GM також відкликала 68 677 електрокарів з акумуляторами LG Chem після 5-ти зафіксованих пожеж та двох легких травмах.