Корейська компанія Hyundai буде поставляти паливні елементи для позашляховика Ineos.

Довідка Avtosota: Hyundai Motor Company – підрозділ Hyundai Kia Automotive Group, найбільший виробник автомобілів в Південній Кореї. Він також є сьомим у світі виробником автомобілів і управляє найбільшим у світі інтегрованим виробництвом автомобілів в Ульсані, Південна Корея. Компанія була заснована в 1967 році і включає 32,8% дочірньої компанії Kia Motors та 100% розкішної дочірньої компанії Genesis Motors.

Британський концерн Ineos і корейська автокорпорація Hyundai підписали угоду про співпрацю, пише газета The Guardian. Зі свого боку, корейці будуть поставляти автомобільні паливні елементи, в яких водень перетворюється в електрику для живлення тягових електродвигунів.

Як ми вже писали, власник британського хімічного концерну Ineos, мільярдер Джим Реткліфф має намір запустити у виробництво позашляховик Ineos Grenadier. Сам Реткліфф є шанувальником класичних моделей Land Rover, так що ідея зайнятися автовиробництвом виникла у нього після припинення випуску оригінальної моделі Defender.

Ineos Grenadier
Ineos Grenadier

Ineos вже домовився про закупівлю для Grenadier дизельних двигунів у BMW. Однак компанія також з самого початку планувала і чисто електричну версію.

Вибір на користь водневих паливних елементів, а не звичайних акумуляторів обумовлений тим, що Ineos є в тому числі виробником водню.