Майбутній новий кросовер Hyundai B-сегменту для Європи буде називатися Bayon. Він дебютує в першій половині 2021 року. Після продажу автівка приєднається до європейської лінійці кросів автовиробника, в яку також входять Kona, Tucson. Nexo і Santa-Fe.

Bayon буде моделлю початкового рівня. Зараз вже трохи відомо про її стилі завдяки фотошпигунам, які отримали знімки прототипу.

Hyundai вже міцно влаштувався на європейському ринку позашляховиків з точки зору модельного ряду, а також успіхів у продажах. Запустивши нову, додаткову модель B-сегменту в якості точки входу в лінійку кросів. Ми бачимо прекрасну можливість ще краще задовольнити потреби європейських клієнтів і розширити наші пропозиції в дуже популярному сегменті.

– сказав віце-президент з маркетингу та продукції Андреас-Крістоф Хофманн.

Hyundai Bayon
Hyundai Bayon

Так звідки взялася назва Байон? Вона була натхненна містом Байонна на південному заході Франції. Причина полягала в тому, що, оскільки Bayon – це європейський продукт, його слід назвати на честь європейського міста.

Невелике французьке містечко розташоване між Атлантичним узбережжям і Піренейськими горами та вважається місцем для тих, хто любить займатися вітрильним спортом і пішим туризмом, що відповідає стилю життя нової моделі.

Hyundai Bayon

Звичайно, це не перший раз, коли Hyundai черпає натхнення в різних куточках світу, щоб створити нові таблички з іменами. У нас є Tucson і Santa Fe, а також Kona, назва якого походить від району Кона великого острова Гаваї.