Hyundai оголосила назву нового кросовера. Bayon, який дебютує в першій половині 2021 року, стане абсолютно новою моделлю і доповнить поточну лінійку кросів марки Hyundai.

Автомобіль буде невеликим автомобілем сегменту B, який є частиною широкого асортименту позашляховиків Hyundai, в даний час включаючи моделі Kona, Tucson, Santa Fe та NEXO.

Назва Bayon натхненна містом Байонна, розташованим на південному заході Франції. Оскільки Hyundai Bayon створювався переважно з урахуванням Європи, було вирішено назвати його пов’язаним з європейським містом. Байонна лежить між узбережжям Атлантичного океану та гірськими вершинами Піренеїв. Це чудове місце для тих, хто шукає таких видів діяльності, як вітрильний спорт або альпінізм.

Hyundai Bayon
Hyundai Bayon

Протягом останніх 20 років марка Hyundai часто черпала натхнення з різних куточків світу, щоб називати свої моделі. До цих моделей належать Тусон і Санта-Фе, названі на честь міст штатів Арізона та Нью-Мексико відповідно, та Кона – названа на честь району Кона на Великому острові на Гаваях.

Електричний автомобіль на водневих паливних елементах NEXO також названий на честь Нексо, одного з найбільших міст датського острова Борнхольм, який користується популярністю у туристів.