Південнокорейський бренд Hyundai розсекретив вартість своєї нової «зарядженої» версії моделі Sonata. Sonata N Line по оснащенню буде нагадувати шанувальникам компанії вже популярний Kia K5 GT.

Під капотом виявився новий V4 з турбонаддувом, об’ємом 2,5 літра, здатний видати до 294 к.с. потужності. Допомагати йому буде 8-діапазонна роботизована коробка, посилена гальмівна система і переналаштована підвіска.

Від базової версії Hyundai Sonata N Line буде відрізнятися іншою формою решітки радіатора, появою великих бічних повітря уловлювачів і колісних дисків на 19 дюймів. В екстер’єрі з’явилися бічні “спідниці”, вихлопна система з чотирма повітрозабірниками, дифузор і спойлер.

Hyundai Sonata N Line
Hyundai Sonata N Line

Для шанувальників марки в США новинка буде обходитися в суму від 33 тисячі 200 доларів, для європейського ринку вартість спортивного авто поки не розкрита.

Чи вийде новинка від південнокорейського бренду на український ринок, розробники не повідомляють, як і більш докладну інформацію про технічні характеристики нового автомобіля.