Компанія Hyundai представила спеціальну версію міні-машини 45 EV Concept, яка використовується для підтримки маленьких пацієнтів в дитячій лікарні SJD Barcelona в Іспанії.

У міні-машині використовується технологія Emotion Adaptive Vehicle Control (EAVC) південнокорейського виробника автомобілів, яка оптимізує автомобіль в залежності від інформації як зсередини, так і зовні. Наприклад, вона відстежує вираз обличчя, частоту серцевих скорочень, частоту дихання і об’єднує ці свідчення з даними автомобіля, включаючи швидкість, прискорення, шум, вібрацію і використовує цю інформацію для управління такими системами, як освітлення, клімат-контроль, музика і ароматизатор.

Міні-машину подарували лікарні, де вона буде використовуватися для пересування маленьких пацієнтів від лікарняного ліжка до процедурного кабінету, щоб згладити найбільш стресові поїздки для дітей.

Hyundai 45 EV Concept
Hyundai 45 EV Concept

Ми хочемо, щоб наші технології допомогли поліпшити життя наших клієнтів у різних мобільних просторах за межами доріг. Ми сподіваємося, що технологія EAVC на мінікарі забезпечить веселе і безпечне пересування для маленьких пацієнтів і допоможе поліпшити їх стан здоров’я.

– сказав у своїй заяві старший інженер-дослідник Hyundai Motor Джинма Лі.

Завдяки технології Emotion Adaptive Vehicle Control на мінікарі загораються зелені, жовті або червоні вогні, що відображають емоції дитини в режимі реального часу, коли вона знаходиться за кермом.

Лікарня дуже рада, що така технологія доступна для дітей. Це кардинально змінить ставлення пацієнтів до лікування.

– додав глава відділення дитячої кардіології лікарні SJD Джоан Санчес де Толедо.