Hyundai Santa Fe 2021 модельного року був продемонстрований ще в жовтні. На сьогоднішній день авто отримало суттєве оновлення, зокрема «підтяжку обличчя». Ці зміни, зрозуміло, мають свою ціну.

Експерти відзначають, що Santa Fe в базовій комплектації SE, буде коштувати 28 025 доларів, що на 575 доларів більше, ніж поточна ціна моделі SE 2020 року за 27 450 у.о.

Версія Calligraphy, яка стане новим доповненням до моделі 2021 року буде пропонуватися за 43 475 доларів. У порівнянні з поточною лімітованою лінійкою вищого класу з повнопривідною трансмісією за 40 750 дол. ціна збільшилася на 2 725 у.о.

Hyundai Santa Fe
Hyundai Santa Fe

Проте, підвищення цін на 2021 модельний рік пов’язане зі значною кількістю змін. Крім очевидних естетичних оновлень і красивих ДГЗ (світлодіодні прилади), схожих на ті, що ставляться на Hyundai Palisade, Santa Fe 2021 року одержала нову платформу. Нововведення обіцяють кращу продуктивність, керованість та безпеку. Це також відкрило шлях до можливості додавання електрифікованих силових агрегатів.

Нова серія Calligraphy, яка була додана до Palisade в цьому році, пропонує преміальні функції та високоякісні матеріали для великого кросовера.

Hyundai Santa Fe

Ці доповнення включають в себе високоякісну шкіру Nappa, оновлену передню решітку, акцентне оздоблення дверей і сидінь преміум-класу, обшивку стелі з еко-замші, повнокольоровий проекційний дисплей, розширене навколишнє освітлення та ексклюзивні 20-дюймові колеса.

Він також отримає 2,5-літровий турбований двигун і повний привід.