Дизайнер Кендрім Таки створив комп’ютерні зображення автомобіля ILLYRIAN Pure Sport.

Відображене, на оприлюднених в мережі рендері, авто в майбутньому стане першим суперкаром албанського виробництва. Втіленням в життя ідеї художника займуться фахівці компанії Arrera Automobili.

Представляючи в мережі рендери суперкара Illyrian Pure Sport Кендрім Таки зазначає, що албанський суперкар буде повністю відповідати всім нормам та вимогам, встановленим міжнародними організаціями щодо автомобілів.

Разом з дизайнером над втіленням в життя проекту працюють професіонали, які мають досвід в розробці кузовів для авто. У Illyrian Pure Sport останній буде виконаний з вуглеволокна, а в дизайні, як можна побачити на представлених рендерах, помітні риси, властиві деяким моделям спорткарів від відомих італійських брендів. Наприклад, передні фари з вертикальною орієнтацією або великі вихлопні патрубки круглої форми.

ILLYRIAN Pure Sport
ILLYRIAN Pure Sport

Що стосується двигуна Illyrian Pure Sport, то албанський суперкар планують оснастити V8 з двома турбінами, робочим об’ємом 6,2 літра, що генерує потужність 850 «коней». Агрегат буде працювати в парі з восьмидіапазонною АКПП і системою повного приводу.

На розгін до першої «сотні» новинці потрібно 2,7 сек, а максимально вона зможе розвивати швидкість до 375 км / г.