Бізнес-седан Jaguar XF нинішнього покоління випускається з 2015 року, і ось прийшла пора його оновити. Марка Jaguar вирішила зробити салони своїх машин більш «хайтечним» і попутно перейти з двигунів V6 на рядні «шістки».

Головні зміни в інтер’єрі – великий 11,4-дюймовий планшет з тонкими рамками з магнію,  над центральною консоллю. Всередині – новітня система Pivi Pro, натхненна свіжими гаджетами. Стверджується, що над логікою інтерфейсу серйозно попрацювали: для доступу до 90% функцій потрібно максимум пара кліків. Начинка цифровий панелі приладів також стала іншою. Ще одна помітна деталь в салоні – селектор «автомата», який замінив собою круглу «крутилку». Висувна шайба теж є, але тепер це по суті багатофункціональний джойстик.

Jaguar планомірно відмовляється від моторів V6, що залишилися ще з часів, коли британська марка належала Форду. На зміну їм прийшли власні рядні «шістки» серії Ingenium. На жаль, українські покупці XF їх не отримають, і в цілому гамма двигунів у перший час скоротиться всього до двох чотирициліндрових турбоагрегатів: бензинового 2.0 потужністю 249 к.с. і дизеля такого ж обсягу, що розвиває 199 сил (раніше пропонувався 180-сильний дизель). Перший – тільки з повним приводом, другий – тільки з заднім.