Автовиробник з Америки Jeep почав прийом замовлень на спеціальне виконання моделі Cherokee, яке буде називатися Latitude Lux.

Компанія Jeep повідомила, що стартує прийом замовлень на спеціальну серію моделі Cherokee, під назвою Latitude Lux, 2021 модельного року. Відомо, що вартість такої комплектації досягає 30 200 доларів. Новинка буде представлена ​​на ринку в 2 комплектаціях, з системами переднього і повного приводу.

В якості силової установки виробник застосував мотор V6 на 3.2 літра, який працює в парі з 9-ступінчастою АКПП. Крім того, буде запропонована версія з 4-циліндровим двигуном на 2 літри. Автомобіль з переднім приводом коштуватиме 30 200 доларів, за повний привід доведеться віддати 31 800 доларів.

Jeep Latitude Lux
Jeep Latitude Lux

У салоні застосували обробку зі шкіри, передній ряд оснащений підігрівом і електроприводом. Власник може скористатися функцією віддаленого запуску і мультимедійною системою з підтримкою Apple і Android.

У списку оснащення також числяться світлодіодні фари, протитуманки, задні ліхтарі та велика кількість датчиків. За окрему плату можна буде придбати пакет, в який входить клімат-контроль на 2 зони, дисплей на 8.4 дюйма, розетка 115 В і затемнення дзеркал заднього виду.