У Сполучених Штатах Jeep Wrangler впав з гори, в результаті чого від нього не залишилося «живого місця». ДТП сталося поблизу міста Теллерайд, що у  штаті Колорадо.

Подробиці цієї аварії розповів місцевий шериф. За його словами молода пара з двома собаками вирішили покататися на версії Wrangler марки Jeep по гірських дорогах Black Bear Pass. Мова йде про дуже небезпечну кам’янисту автомобільну трасу, на якій автомобілісти іноді розбивають свої транспортні засоби.

Водій Jeep в певний момент вирішив зупинити свій транспортний засіб, щоб запропонувати допомогу іншому автомобілісту подолати складну ділянку дороги. У свою чергу автомобіліст заглушив силовий агрегат, зафіксував машину стоянковим гальмом, після чого вибрався з авто.
Однак джип з його подругою і тваринами з якоїсь причини поїхав з гірки. При спробі попасти в автівку, чоловіка вдарило об кам’янистий виступ. А джип далі продовжив рух з гори із прискоренням.

Jeep Wrangler потрапив у ДТП
Jeep Wrangler потрапив у ДТП

Машина встигла в результаті кілька разів перевернутися. При цьому дівчину викинуло з салону, що, швидше за все, врятувало їй життя. Після декількох подальших переворотів транспортний засіб в прямому сенсі перетворився на купу брухту.

За заявою шерифа, водій отримав кілька легких травм, а його супутниця перебуває в медичному закладі у важкому стані. Варто відзначити, що, на жаль, з двох собак змогла вижити тільки одна.