Південнокорейська автомобілебудівна компанія Kia на масштабному мотор-шоу в Шанхаї представить публіці чергову новинку – кросовер Sportage Ace. Ця модель орієнтована виключно на ринок Китаю і повинна з’явитися у продажу вже в травні поточного року.

Шанхайський автосалон відкриє двері перед виробниками, журналістами та відвідувачами наступного вівторка. У день відкриття очікується кілька прем’єр, в тому числі нового кросовера Kia Sportage Ace. Інформації про майбутню новинку не дуже багато, але фотошпигунам днями вдалося сфотографувати крос в Шанхаї, тому можна розглянути деякі деталі екстер’єру.

Так, на зображеннях помітно, що новий Kia Sportage Ace буде дещо відрізнятися від базової варіації кросу. Новинка отримає радіаторну решітку трохи більшого розміру, інші бампери, передні фари і задні ліхтарі. Довжина нового кросовера дорівнює 4,53 м, колісна база – 2,64 м.

Під капотом Kia Sportage Ace оснастять силовим агрегатом робочим об’ємом 2 літри, генеруючим 150 «коней», що працює в парі з шестидіапазонною «механікою» або аналогічним «автоматом». Покупцям запропонують ще одну версію новинки – з 200-сильним турбованим двигуном об’ємом 1,5 літра, сполученим з «роботом».

У числі оснащення нового Kia Sportage Ace значиться цифрова «приборка», мультимедіа з тачпадом великої діагоналі, новий блок управління клімат-контролем, ряд систем безпеки. Випуск кросу вже стартував на спільному китайському заводі компаній Dongfeng і Kia.