Протягом останніх кількох місяців увага громадськості прикута до новин, що стосуються оновлення Kia Sportage. Нагадаємо, що презентація кросовера повинна була відбутися в минулому році, але терміни були перенесені.

Як стало відомо в подальшому, причиною цього стала кардинальна зміна дизайну. Правда, днями з’явилося повідомлення про те, що дебют кросовера має відбутися вже влітку поточного року, але точної дати поки немає. Незважаючи на наближення офіційної презентації Kia Sportage, виробник як і раніше приховує зовнішній вигляд і внутрішнє оздоблення моделі. Хоча фотошпигуни все-таки змогли отримати кілька кадрів, де можна розглянути не тільки екстер’єр, а й інтер’єр майбутньої новинки.Оскільки зовнішній вигляд кросовера вже неодноразово демонструвався на шпигунських фото, більшу цікавість викликає салон. Так, останні зображення показують, що в інтер’єрі Kia Sportage переважає шкіра. Особливо варто відзначити світле оздоблення салону, що додає розкоші та преміальності. У кадр потрапили передні сидіння, де можна розглянути розвинену бічну підтримку спільно з активним підголівником. У зв’язку з цим, можна говорити про те, що всім учасникам руху буде забезпечений комфорт і зручність.

Окремо варто відзначити великий сенсорний монітор. Kia Sportage оснащений подвійним дисплеєм в зігнутому форматі, який виконує функції цифрової приладової панелі та інформаційно-розважального комплексу. До речі, аналогічний екран вперше був помічений у седана Kia K8. На жаль, розглянути інші деталі інтер’єру поки неможливо через щільний шар маскувального камуфляжу.

В екстер’єрі Kia Sportage також очікується багато нового. Зокрема, зміниться головна оптика, а саме світлодіодні денні ходові вогні отримали форму бумеранга. На передньому бампері проглядаються досить великі LED ліхтарі, що трохи дисонує з вузькими основними фарами. Радіаторна решітка злегка «підросла» в габаритах. Підвіконна лінія стала більше, що дозволило зменшити «сліпі» зони.


Що стосується моторної лінійки кросовера, то тут все залежить від ринку збуту. Відносно української модифікації Kia Sportage відомо про турбований дизельний двигун на 1,6 літра об’єму. Бензинові агрегати отримають аналогічний об’єм. Автомобіль буде доступний також з атмосферним 2,5-літровим двигуном, турбованим дизельним агрегатом на 2,0 літра і гібридною установкою. Остання буде базуватися на 1,6-літровому турбованому моторі.