Бренд Kia нещодавно випустив ряд найсучасніших автомобілів, таких як кросовер Telluride, седан K5, Seltos, рестайлінговий Sorento і багато інших.

Але цей натиск новинками – тільки частина того, що гендиректор Kia Хо Сон Сон називає «планом S».

Kia офіційно представить Plan S ( «S» означає «Shift») на початку наступного року. Згідно зі звітом автомобільного порталу Automotive News, гендиректор Kia хоче, щоб бренд був «більш динамічним, стильним і винахідливим» з більш сильним акцентом на електромобільність.

Kia Imagine
Kia Imagine

Обіцянки Kia до 2025 року випустити як мінімум 11 електромобілів, частково підкріплені великими інвестиціями в розмірі 25 мільярдів доларів.

Майбутні електромобілі Kia будуть оснащені новою недорогою модульною платформою Electric-Global (E-GMP), що використовується спільно з Hyundai. Завдяки доступній основі, бренд очікує, що його електромобілі будуть генерувати не менше 20 відсотків світових продажів до 2025 року, а до 2029 року навіть більше.

Kia Imagine

Частина цього перезапуску бренду також включає новий логотип, який компанія вперше представила на електричному концепт-карі Imagine в 2019 році. Бренд офіційно підтвердив появу нового логотипу ще в лютому, коли просочилися дані про заявки на отримання патенту.

Тепер концерн повідомляє, що новий зовнішній вигляд дебютує на серійному автомобілі в наступному році.

Kia Imagine

У новому логотипі Kia використовується традиційний словесний знак і він виділений курсивом, надаючи йому більш сучасного вигляду. Всі три букви тепер з’єднуються одна з одною. У новому логотипі відсутня фірмова кругла рамка, яка спочатку була синонімом бренду.

Очікується, що новий стильний напис з’явиться вже в січні 2021 року.