У Kia Motors призначили нового віце-президента по дизайну – його звуть Он Кю Кан. Він обійме посаду в листопаді і буде працювати під керівництвом Каріма Хабіба, старшого віце-президента по дизайну.

Пан Кан буде спеціалізуватися на розробці перспективних рішень і займеться «управлінням стратегії розвитку дизайну Kia, надаючи обриси ідеям як екстер’єру, так й інтер’єру всіх моделей бренду».

Он Кю Кан
Он Кю Кан

До недавнього часу Кан працював креативним директором BMW Group Designworks в Шанхаї (Китай), де керував процесом розробки дизайну автомобілів. Одним з найяскравіших його проектів став концепт-кар BMW 3.0 CSL Hommage, створений на честь спорткупе BMW 3.0 CSL 1972 року.

BMW 3.0 CSL Hommage
BMW 3.0 CSL Hommage

Для мене велика честь приєднатися до команди дизайнерів Kia, особливо в той час, коли автомобільна промисловість стикається з такими радикальними змінами (коментує Кан). Я впевнений, що Kia зіграє важливу роль в тому, якою буде нова ера дизайну, маючи широкий спектр електрифікованих продуктів та ідей щодо розвитку мобільності.

Я дуже радий бути частиною цієї подорожі в майбутнє разом із захопленою командою дизайнерів Kia і радий можливості внести свій вклад в посилення продуктової лінійки та дизайн-стратегії. Переконаний, що отримані мною знання сприятимуть розвитку Kia, і я з нетерпінням чекаю роботи з командою в нових творчих напрямках.

– цитує топ-менеджера портал Drom.