Напередодні KIA представила новий електрокар EV6 і на цьому компанія не має наміру зупинятися. В її планах – збірка нових якісних електричних кросоверів.

За словами керівників бренду, для KIA дуже важливо, щоб нові машини на платформі E-GMP відповідали південнокорейській марці з точки зору тих особливостей, які зможуть відображати всі цінності виробника.

Ця платформа забезпечує високу гнучкість в плані розробки абсолютно різних комплектацій. При цьому нові електрокари під брендом GT стануть відрізнятися від поточних моделей параметрами продуктивності для задоволення попиту з боку покупців.

Відзначається також, що компанії важливо виготовляти такі транспортні засоби і технології з «більш вираженим характером», які могли б запропонувати клієнтам великий досвід взаємодії з електрокарами, що вважалися в минулому не найефективнішими автомобілями.

Якщо судити по KIA EV6, управляти подібними машинами можна легко і весело, кажуть у фірмі. Цей електрокар оснащений двома блоками живлення сумарною потужністю 577 к.с. і повним приводом, завдяки чому він розганяється всього за 3,5 секунди до 100 км / г.