KIA Motors & CIS HQ розкрили зовнішній вигляд оновленого Rio X. Вслід за седаном Rio він отримав яскравий екстер’єр і розширене оснащення.

Нове ім’я – Rio X вказує на особливу роль крос-хетчбека в лінійці бренду і покликане зробити акцент на якостях, властивих кросоверам

Як і седан Rio, Rio X отримав ряд оновлень дизайну. Хетчбек став виглядати більш впевненим і агресивним. У передній частині автомобіля зміни торкнулися бампера, решітки радіатора і світлових приладів. Найгостріші заломлення ліній, більш об’ємний бампер та нові штрихи в дизайні фар підкреслюють фірмовий тигровий вигляд.

KIA Rio X
KIA Rio X

Експресивний вигляд створюється також за рахунок збільшеного повітрозабірника і більш геометрично чіткого оформлення протитуманних вогнів.

Доопрацьовані елементи і в задній частині: бампер доповнено виразними гранями, а дизайн протитуманних фар повторює оформлення спереду. В задніх ліхтарях Rio X виразно помітний новий дизайн світлового підпису.

Під капотом змін немає: модель як і раніше будуть оснащувати бензиновими моторами об’ємом 1,4 і 1,6 л потужністю 100 і 123 к.с. відповідно. Обидва двигуни поєднуються з 6-ступінчастою «механікою» або «автоматом».