Південнокорейський бренд KIA представив новий електромобіль EV6, збірка якого буде відбуватися на батьківщині компанії. У Європі машина з’явиться найближчої осені.

KIA EV6 сконструйований на архітектурі E-GMP, яка використовується в Hyundai Ioniq 5. Базова версія отримала акумулятор на 58 кВт / год і електромотор віддачею 170 к.с. У продажу з’явиться комплектація з двома агрегатами сумарною потужністю 235 к.с.

Дальність ходу цих машин досягає 400 і 380 км відповідно. Крім того, компанія запропонує клієнтам повнопривідну модель з батареєю на 77,4 кВт / г, 325-сильним двигуном і запасом ходу 490 км.

Доступна буде і топова варіація KIA EV6 GT. Вона оснащується електричною силовою установкою потужністю 585 к.с. і дальністю ходу в 400 км. Перші 100 км / год автомобіль набирає за 3,5 секунди. Батарея поповнюється до 80% всього лише за 18 хвилин. Якщо об’єм заряду в певний момент становить понад 35%¸ то електрокар зможе тягнути причепи до 1,6 тони.

Kia EV6
Kia EV6

З особливостей оснащення потрібно відзначити опцію безпілотного паркування, помічника руху по магістралі, що утримує задану швидкість і відстань до найближчої машини, а також функцію утримання смуги руху.

Майбутні власники оцінять в салоні великий сенсорний дисплей мультимедіа, цифрову панель приладів і крісла тонкої конструкції. KIA EV6 отримав також висувні ручки дверей і рельєфний капот. Об’єм багажника в електрокарі досягає 520 літрів.