У мережі з’явилися знімки кросовера Kia Sportage наступної генерації. В даний час транспортний засіб випробовують на Нюрбургринзі. 

Раніше авто встигло вже засвітитися на вулицях Південної Кореї. Тепер модифікація з’явилася на території ЄС, де проходить нові тести. Крос поступово втрачає камуфляж. При цьому кузовна частина транспортного засобу має ще маскувальну плівку.

Відповідно до припущень фахівців, новинка зможе похвалитися корпоративним дизайном. Внаслідок того, що автомобіль отримав не типове оформлення передньої кузовної частини, в новій версії Sportage складно відшукати схожість з поточною генерацією кросу.

Kia Sportage
Kia Sportage

Виробником було прийнято рішення поміняти форму бічного скла. Тим часом загальну архітектуру задньої частини автівки залишили практично недоторканою.

Sportage нової генерації оснащується платформою, як і у випадку кросу Hyundai Tucson, який також змінив недавно покоління. Скоріш за все, силовий агрегат кросовер отримає також від цієї версії. Лінійка повинна поповнитися і гібридом.

Kia Sportage

Згідно з очікуваннями, прем’єра моделі п’ятого покоління має відбутися в квітні. Спочатку Sportage почнуть продавати в рамках корейського авторинку.