Деякі позашляховики Lamborghini Urus можуть спалахнути через несправний компонент, тому вони потрапили під відкликання.

Компанія Porsche AG в минулому році назвало проблему Lamborghini як таку, що не представляє загрози. Проте, керівництво концерну вирішило все ж продовжити спостереження. Ще в липні вони почали отримувати скарги на запах палива і підтікання в декількох автомобілях клієнтів, тому вони провели ще одне внутрішнє розслідування.

У світлі цих нових результатів з 11 листопада це питання представили комітету з безпеки продукції. Рішення про оголошення добровільного відкликання продукції було негайно прийнято.

У проблемних автомобілях, які були зібрані з 30 серпня 2018 року по 28 липня 2020 року, цілісність швидкороз’ємного з’єднання паливопроводу в моторному відсіку між паливним баком і високим нагнітальним насосом, може бути пошкоджене. В результаті паливо може витекти. При наявності джерела запалення це збільшує ризик загоряння.

Lamborghini Urus
Lamborghini Urus

Є в загальній складності 2,831 одиниць Urus, включених в це відкликання безпеки. Менше 30 примірників мають дефект. Всі вони будуть перевірені спеціалістами, що уповноважені брендом, які безкоштовно замінять роз’єм на деталь нової конструкції. Передбачається, що ремонт займе близько однієї години. Компенсація не проводиться, оскільки на позашляховики як і раніше поширюється заводська гарантія.

Очікується, що відкликання розпочнеться 18 грудня.