Італійська компанія Lamborghini показала спеціальну модифікацію власного купе Huracan Evo. Новинка називається Fluo Capsule.

Салон спорткара радує алькантарою і чорною оздобленням шкіри, а також вшитою в тканину сидінь емблемою бренду. Для клієнтів доступні модифікації з різними кольорами, які чудово поєднуються з матовим кузовом.

З точки зору технічної частини, Huracan Evo залишився тим самим: під капотом розташовується атмосферний двигун, об’ємом 5,2 літра, потужністю 640 кінських сил, який взаємодіє з повнопривідною системою і семиступінчастою коробкою передач.

Наприкінці вересня компанія з Італії продемонструвала автомобіль Graphite Capsule, що є спецверсією кросовера Urus. Цей засіб пересування теж оснащується чорною шкірою і алькантарою, а також деталями з анодованого алюмінію, вишитими на сидіннях емблемами бренду і вражаючими колісними дисками.

Lamborghini Fluo Capsule
Lamborghini Fluo Capsule

Нещодавно італійська фірма відкрила в Японії новий шоу-рум, де будь-який бажаючий має можливість протестувати всі можливості персоналізації шикарних автомобілів бренду. Центр знаходиться в Токіо, і він є другим за рахунком такого презентабельного масштабу і формату.

Перший працює в Нью-Йорку. У комплексі можна також проводити різні виставки, і один з таких заходів вже відбувся в шоу-румі Lamborghini.

На форумі глядачі побачили Avendator S, створений за допомогою дизайнера Едзі Ямамото і фірмова колекція модного одягу того ж майстра.