Американський концерн Lincoln неодноразово озвучував плани по створенню повністю нового електромобіля, який буде заснований на платформі Rivian.

Поки що у Lincoln не особливо багато розповідають про модель. Очікується, що вона вийде в 2022 році та буде залежати від Rivian R1S.

Позашляховик може поєднувати традиційний стиль Lincoln з чотиримоторною трансмісією, яка може генерувати до 754 кінських сил і 1120 Нм крутного моменту. Однак менш ніж через три місяці проект був закритий через пандемію коронавірусу. Lincoln пообіцяв, що плани бренду на майбутнє будуть включати повністю електричний автомобіль, що відповідатиме ДНК Quiet Flight.

Гендиректор Ford Джим Фарлі підтвердив прихильність компанії Lincoln до електромобілів. Як він зазначив під час оголошення прибутку автовиробника за третій квартал, електрокари стали «фундаментальним фактором» для майбутнього Ford і «лінійки Lincoln» зокрема. Це говорить про те, що Lincoln працює над асортиментом електромобілів, незважаючи на “смерть” моделі на основі Rivian. Компанія не вдавалася в подробиці, але в попередніх звітах говорилося, що бренд готується випустити кілька електромобілів, включаючи компактний і середньорозмірний кросовер.

Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E

До пандемії компактний кросовер планували випустити в кінці 2021 або початку 2022 року. Про це мало що відомо, але є припущення, що це може бути Lincolnified у версії Ford Mustang Mach-E. Якщо це так,то  варто чекати унікального стилю всередині і зовні, а також трансмісії від більш дорогих версій Mach-E.

Про середньорозмірний кросовер відомо менше. Він намічався на 2023 рік. Плани могли змінитися, тому не варто дивуватися, якщо Lincoln отримає хоча б один з п’яти електромобілів, які будуть побудовані на складальному заводі в Оквілле з запуском в 2025 році.