Протягом багатьох років на Нюрбургринзі тестували практично всі нові транспортні засоби. Саме тому поява Mercedes-Benz G-Class Squared на даний момент не здається такою вже й несподіваною. Фотографи відобразили прототип з високою посадкою під час їзди на колі.

На цих шпигунських фотографіях він виглядає досить ефектним та швидким. Під час їзди тестова машина навіть піднімає передні колеса над землею.

Цей прототип отримав обладнання, дуже схоже на те, що було у раніше помічених автомобілів. Список оснащення включає в себе багажник на даху з двома передніми ліхтарями і повнорозмірне запасне колесо, прикріплене до дверей багажного відділення. З якоїсь причини Mercedes приховує запасне колесо, ймовірно, намагаючись приховати відмінну конструктивну особливість моделі Squared.

Mercedes G-Class 4×4 Squared

Трансмісія під капотом залишається під завісою таємниці. Відомо, що там буде 4,0-літровий V8 з парою турбонагнітачів, хоча невідомо, чи буде він налаштований на AMG або залишиться в стандартній комплектації M176. У базовій версії двигун видає 416 кінських сил і 450 крутного моменту, в той час як M177 – 577 к.с. і 627 обертального моменту. Дизельного двигуна в моторній лінійці не буде.

За попередньою, але неофіційною інформацією, G-Class Squared повинен дебютувати в першій половині наступного року.