Наближаються роки майбутнього. Більш електричного, екологічного. Крім того, світові норми щодо викидів стають все більш обмеженими. Чи означає це, що прихована сила бензину ігнорується? Швидкісні перегони йдуть в минуле? Зовсім ні!

Mercedes-AMG презентує потужний і електричний автомобіль. дивно, що Mercedes якось пізно приєднується до клубу, оскільки інші представники, такі як Tesla або Taycan, вже розпочали гру.

Що ми знаємо про новий суперкар, це те, що цей EQS йде разом із S-класом. Поки компанія Mercedes та група Daimler не надали інформації про нові розробки. Одне з відсутніх посилань – це платформа. Досі невідомо, на якій платформі базується автівка.

Mercedes-AMG One
Mercedes-AMG One

Генеральний директор Daimler Ола Каленіус нещодавно згадав про те, що вони планують кинути виклик Porsche у сегменті гібридних характеристик. Якщо вони готові зіткнутися з Porsche, вони також готові і до Tesla. Ці компанії – все ще найкращі.

Крім того, фінансовий директор Daimler Харальд Вільгельм в інтерв’ю Bloomberg Television сказав:

“У нас дуже широкий асортимент продукції, включаючи дуже привабливі спортивні автомобілі, і спортивні автомобілі також будуть електричними”.

Ми трактуємо це як ознаку існування нової платформи. Скоріш за все, це буде повністю електричний гіперкар. Можливо, це буде версія суперкара Mercedes-AMG One потужністю 1000 к.с.