Розкішний німецький лімузин Mercedes-Maybach S-Class, який змінив покоління, отримав ряд нових опцій, став ще просторішим і більш презентабельним, тому цілком заслужено займе вершину модельного ряду компанії-виробника.

У новому Mercedes-Maybach S-Class на 1,8 см (до 3,39 м) збільшили відстань між осями, завдяки чому в салоні стало ще більше простору для пасажирів заднього ряду. Також новинка отримала систему активної компенсації шуму, тобто, тепер дорожні шуми придушуються перш, ніж їх можуть почути люди, що знаходяться всередині автівки.

Моторна гамма у двох комплектацій седана відрізняється. Так, у варіації S580 4Matic авто оснащується V8 робочим об’ємом 4 літри з подвійним турбонаддувом, що генерує 496 «коней», доповненим 40-вольтовою м’якою гібридною установкою (+21 к.с.).

Mercedes-Maybach S-Class
Mercedes-Maybach S-Class

У комплектації Mercedes-Maybach S-Class S650 під капотом «захований» 621-сильний V12 з двома турбінами об’ємом 6 літрів. Надалі також буде доступна гібридна версія лімузина.

У будь-якій з комплектацій Mercedes-Maybach S-Class в число стандартного оснащення входить пакет послуг «Шофер», крісла Executive з масажною функцією і можливістю регулювання поверхні. Ремені безпеки в новинці отримали подовжувачі та систему MBUX Interior Assist, що розпізнає рух простягнення руки до ременя.

Завдяки цій самій системі пасажири за допомогою жестів можуть керувати освітленням або відкривати жалюзі. Опційно доступне двоколірне забарвлення, а однією з «родзинок» нового авто стала можливість закриття або відкриття дверей за допомогою електричного приводу за допомогою кліка на одну кнопку.

Mercedes-Maybach S-Class

Крім усього іншого, в Mercedes-Maybach S-Class передбачено автопілот III рівня, але легально його можна буде використовувати не раніше другої половини наступного року.

Продажі нового лімузина повинні стартувати ще до кінця поточного року. Плануються постачання новинки на американський, російський, німецький, китайський та південнокорейський ринки. немає жодних сумнівів, що найближчим часом новинка з’явиться і на українських вулицях (корупцію ще ніхто не відмінював).