Не так давно на ринку з’явився Mercedes-AMG GT 63 S, і німецький виробник автомобілів вже працює над оновленою моделлю. Новинку помітили недалеко від Нюрбургрінга. Передбачається, що це дуже ранній прототип, тому що він багато в чому ідентичний нинішній моделі.

Єдиною ознакою того, що це оновлена ​​модель, є чорно-білий камуфляж на передньому бампері, щоб приховати деякі незначні зміни. На цьому ранньому етапі важко сказати, які зміни будуть внесені в передній бампер автомобіля. Але він буде включати повітрозабірники зміненої форми, які ще більше покращать впізнаваність автомобіля на дорозі.

Немає ніяких інших відмінностей між цим прототипом і поточними моделями GT 63 S, які можна знайти на дилерських майданчиках Benz. Але в міру продовження розробки автомобіля Mercedes-AMG почне випробування прототипів з камуфляжем на задній панелі, щоб приховати зміни.

Mercedes-AMG GT 63 S
Mercedes-AMG GT 63 S

Важко сказати, чи внесе Mercedes будь-які помітні механічні поліпшення в оновлений GT 63. Можливо, що цього не станеться. Таким чином, він як і раніше буде оснащуватися 4,0-літровим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом, який видає 630 кінських сил і 900 Нм крутного моменту, що дозволить йому розігнатися до 100 км / год всього за 3,2 секунди.

Всі інші варіанти в лінійці GT 4-Door будуть оновлені, в тому числі GT 43 і GT 53. Крім того, давно ходять чутки про Mercedes-AMG GT 73 PHEV, який, ймовірно, з’явиться з іншою частиною модернізованого діапазону і буде поєднувати двигуни GT 63 та блоки живлення на 800 кінських сил.