Фахівці німецького ательє Mansory недавно представили новий проект, що отримав назву Gronos. Це кардинально доопрацьований позашляховик Mercedes-AMG G 63 другого покоління, оснащений тим самим двигуном V8, але зі збільшеною до 850 «коней» віддачею.

Mercedes-AMG G 63 стандартно оснащується мотором V8, з робочим об’ємом 4 літри, генеруючим 585 «коней» при крутному моменті 850 Нм. Фахівці з Mansory модифікували силовий агрегат, встановили додаткові турбіни, інший блок управління і випускну систему. Таким чином їм вдалося форсувати двигун до 850 к.с. (1000 Нм). Час спринту до першої «сотні» у презентованої публіці новинки знизився до 3,5 сек.

Зміни торкнулися не тільки двигуна, але і екстер’єру з інтер’єром. Доопрацьований ательє Mansory Mercedes-AMG G 63 отримав масу елементів на кузові, виконаних з карбону, в тому числі капот, чохол «запаски», бампери та інше. Крім того, у позашляховика з’явилися 24-дюймові колісні диски і ліхтарі зі світлодіодною «начинкою», встановлені на даху.


Модифікований Mercedes-AMG G 63 пофарбували в темно-зелений колір, для оздоблення салону використовувалася натуральна шкіра. Оцінили доопрацьований позашляховик в 665 000 доларів, що по актуальному курсу еквівалентно 18,6 млн грн. До речі, базову версію цієї моделі на німецькому ринку можна купити в рази дешевше – від 190 000 доларів.