Купе Mercedes-AMG GT Black Series майже на дві секунди поліпшило попередній результат, який належав Lamborghini Aventador SVJ.

Заїзд Mercedes-AMG Black Series планувався ще в кінці минулого тижня. Однак через погодні умов спробу довелося відкласти.

Повернувшись на початку цього тижня, дводверка все-ж-таки вирушила по петлі з метою поліпшити результат 6 хвилин 44,97 секунди, який показав в липні 2018 року пілот, що керував Lamborghini Aventador SVJ.

Mercedes-AMG Black Series

Купе Black Series виявилося швидше і Porsche GT2 RS MR, який в 2018 році проїхав трасу за 6: 44.749 с. Автомобіль має допуск на звичайні дороги, але тим не менше його не можна назвати серійним – доопрацюванням автівки займалася гоночна команда Manthey-Racing.

Mercedes-AMG Black Series

Купе Black Series проїхало трасу за 6 хвилин 43 секунди, тим самим встановивши новий рекорд Нюрбургрінга. Однак результат ще належить перевірити фахівцям німецького концерну.

Якщо підсумковий час підтвердиться, Mercedes-AMG Black Series офіційно стане найшвидшим серійним автомобілем Нордшляйфе.