Mercedes-Benz змінить свою політику, повністю оновивши модельний ряд.

Всесвітньо відома компанія Mercedes-Benz заявила про свій намір перейти від випуску компактних автомобілів А-класу до більш сучасних моделей. Однак, таке рішення зовсім не означає, що моделі А-класу втратили свою популярність.

Згідно зі статистикою компанії, в 2019 році саме на автомобілі А-класу припала 1/4 всієї виручки. Крім того, моделі даного сегменту стали причиною небувалого зростання продажів дочірньої компанії Daimler AG.

Тим не менш, за заявою глави Daimler AG, Олі Калленіуса, автогігант намагається зайняти всі ніші у всіх сегментах. Тому потрібно всіляко розширювати асортимент і випускати не тільки компактні моделі автомобілів, але і моделі інших конфігурацій.

Mercedes-Benz E-Class

Таке кардинальне рішення не означає, що Mercedes-Benz повністю припинить випуск автомобілів А-класу, але з появою нових моделей деякі версії машин припинять своє існування.

Також керівництвом компанії було відзначено, що «перлиною» оновленого модельного ряду стане гіперкар AMG One, потужністю 1000 к.с. Автомобіль буде випущений обмеженим тиражем в 275 екземплярів. Ціна новинки складе 2 507 300 доларів.