Компанія Mercedes-Benz представила дві нові версії електрокара EQC – обидві базові, а різниця полягає лише в стайлінгу.

Довідка від Avtosota: стайлінг – це зовнішній тюнінг авто для додання йому нового вигляду. В це ж поняття входить і доопрацювання салону під свій смак і потреби. Напрямок виник в 1979 році, слідом за тим, як знаменитим американським художником, який був засновником поп-арту, Енді Уорхолом, була зроблена розпис на гоночній автівці.

Згодом вона отримала визнання в якості художнього об’єкта. Спочатку стайлінг включав в себе тільки аерографію, а згодом – монтаж аеродинамічних обвісів та спортивного керма, поліпшення оптичних характеристик, хромування дисків, декорування салону.

Mercedes-Benz EQC 4×4
Mercedes-Benz EQC

Перша версія – це кросовер з індексом 400. Як силова установка тут виступають два електричних двигуни загальною потужністю понад чотириста кінських сил.

Розгін до сотні – трохи більше п’яти секунд. Цікаво, але максимальна швидкість автомобіля штучно обмежена на позначці в 185 кілометрів на годину.

Що стосується запасу ходу, то він становить 360 кілометрів.

Mercedes-Benz EQC

Друга версія нічим не відрізняється від першої крім дизайну. AMG-Line додає машині стилю. 19-дюймові колеса, оздоблення кузовних елементів чорним глянцем і спортивними кріслами в салоні.