Виробнича мережа електромобілів Daimler готова почати виробництво моделей Mercedes-EQ по всьому світу на уже існуючих заводах. До 2022 року в портфелі автовиробника буде вісім повністю електричних автомобілів Mercedes-EQ.

На чолі лінійки буде флагманський седан EQS, виробництво якого почнеться в Зіндельфінгені, Німеччина, на початку наступного року. Інші виробничі майданчики для різних моделей включають Угорщину, Китай і США. Mercedes також створюватиме власні акумуляторні системи в Німеччині, Польщі, Китаї та США.

Ці повністю електричні моделі будуть виготовлятися на тих самих заводах, що і електрифіковані, бензинові та дизельні автомобілі. За словами німецького бренду, до 2030 року на змінні гібриди і акумуляторні електромобілі повинні припадати більше половини його продажів.

Mercedes-Benz EQ
Mercedes-Benz EQ

Що стосується поширення виробництва, то EQS буде збиратися в Німеччині, як вказувалося раніше, а також у Венсі (Алабама, США) – поряд з EQE (з Бремена і Пекіна, починаючи з наступного року) у 2022 році. Тим часом, EQC, який вже знаходиться у виробництві, збирається в Бремені, а також в Пекіні.

Mercedes-Benz Vision EQS
Mercedes-Benz Vision EQS

Компактний кросовер EQB меншого розміру буде запущений у виробництво в Кечкеметі, Угорщина і Пекіні в 2021 році. EQA приєднається до EQB на заводі в Пекіні, хоча його виробництво вже почалося в Раштатті, Німеччина.

Дотримуючись своєї стратегії, Mercedes-Benz послідовно йде по шляху до нейтралізації викидів CO2 і вкладає значні кошти в перетворення. Наш портфель автомобілів стає електричним, а значить, і наша глобальна виробнича мережа із заводами з виробництва автомобілів і акумуляторних батарей.

Ми маємо намір лідирувати в області електромобільності та приділяємо особливу увагу акумуляторним технологіям. Ми застосовуємо комплексний підхід, починаючи від досліджень і розробок до виробництва, а також включаючи стратегічне співробітництво.

– сказав член ради директорів Daimler Маркус Шафер.