Німецька компанія Mercedes-Benz має намір випробувати механізм автоматичного паркування автомобілів у одному з аеропортів Німеччини. Технологію бренд створював разом з співробітниками Bosch.

Випробування автівок Mercedes, які оснащуються системою Inteligent Park Pilot, буде проводитись в гаражі P6 авіагавані Штутгарта.

В рамках заходу німецькі фахівці хочуть зрозуміти, як опції паркувальної технології можуть взаємодіяти з «розумною» інфраструктурою Bosch і застосованим оператором гаражів Apcoa цифровим майданчиком Flow.

Mercedes-Benz IPP S-Class функціонує спільно з системою AVP, що робить машину першою в серії даного типу, даючи їй можливість паркуватися без допомоги водія. Тестована версія включає в себе простору ділянку посадки і висадки, за допомогою чого автолюбителі зможуть залишати особисті транспортні засоби по шляху до аеропорту.

Mercedes-Benz IPP S-Class
Mercedes-Benz IPP S-Class

У самому гаражі є датчики і відеокамери Bosch¸ які встановлюють вільні місця для паркування і виявляють інших людей. Потім в приміщенні комп’ютер розраховує маршрут, згідно з яким автомобілі повинні доїхати до потрібної точки, а технологія S-Class «перероблює» отримані дані в маневри.