Абсолютно нову заміну популярної версії седана C-Class автобренду Mercedes-Benz випробовують на стадії розробки. У мережі опублікували шпигунські фото транспортного засобу.

Виробники підійшли консервативно до дизайну кузова, а саме, його передньої частини. В авто використовують широку і пряму радіаторну решітку, яка отримала світлодіодні фари. Повітрозабірники стали більш округлими.

Задня частина транспортного засобу оснащується новими горизонтальними задніми ліхтарями. Їх єднає хромована смуга на кришці багажного відділення.

Mercedes-Benz C-Class2021
Mercedes-Benz C-Class 2022

Салон оснащується двома великими дисплеями на панелі приборів. Один служить для комбінації різних приладів. У разі другого дисплея, варто відзначити, що мова йде про великий інформаційно-розважальний OLED-екран, що має операційну систему MBUX. Також має місце тактильний зворотний зв’язок.

Автомобіль оснащується сканером відбитків пальців або розпізнаванням осіб, а також динамічних умов освітлення.

Варіацію C-Class зібрали на платформі MRA. Модель оснащується 48-вольтним гібридним EQ Boost. Нову дизельну гібридну версію запропонують також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі. У компанії поки не заявляли офіційно про силову лінійку транспортного засобу.

Mercedes-Benz C-Class2021

Відповідно до припущень, авто має дебютувати в кінці поточного року. Мова йде про седани і універсали. Модель почнуть продавати на початку наступного року.

Пізніше на авторинок випустять кабріолет, а також високопродуктивну всюдихідну модель універсала.