Дивно виходить, раніше індекс AMG відображав унікальну – заряджену версію тієї чи іншої моделі, а тепер, що виходить, буде якийсь AMG не для всіх?

Поспішаємо всіх заспокоїти, AMG завжди залишиться AMG і буде вірний своєму призначенню, просто найбільш електричних мерседесів буде кілька, відповідно у кожного з’явиться своя версія.

По-перше, варто відзначити, що під індексом E-Class вийде не тільки седан, але і кросовер. Крім того, нещодавно були оприлюднені дані по реєстрації торгових марок EQE 43, EQE 53 і EQE 63.

У світі бензинових моторів – цими індексами позначається різниця потужностей силових установок, які розташовуються під капотом. Тому, з великою часткою ймовірності можна припускати, що з електромобілями трапиться аналогічна історія.

Mercedes-AMG працює над вихлопомvihlop

До слова, вже відомо, що базовий Mercedes-Benz EQE отримає двомоторну силову установку з віддачею понад 408 к.с. і 765 Нм, а отже AMG-варіант виявиться вдвічі потужнішим, як мінімум.

Треба ж буде чимось перемагати електричну п’ятірку BMW з літерою «М», а там, на секунду, цілий табун з 1020 коней під капотом.