Mercedes-Benz Metris оновився за допомогою скромних візуальних змін і додаткового обладнання.

У новому модельному році Metris отримав оновлену решітку радіатора, яка зберегла зоряний логотип посередині та оточена трьома решітками з чорною зернистістю. Хромований дизайн можна замовити в якості опції.

У салоні оббивку Tunja замінили на тканину Caluma. На кожній стороні панелі приладів з’явилися нові вентиляційні отвори в спортивному стилі турбіни. Центральна панель покрита рояльним лаком за допомогою додаткового пакету Chrome, який надає вентиляційним отворам хромовану обробку.

Цифрове дзеркало заднього виду забезпечує чітку видимість в будь-яких умовах. При цьому водії можуть перемикатися із зображення камери на нормальний дзеркальний вид одним натисканням кнопки.

Mercedes-Benz Metris
Mercedes-Benz Metris

Нові інформаційно-розважальні системи Audio 30 і Audio 40 йдуть з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм з інтеграцією зі смартфоном. Вони стали частиною змін, поряд з модулем LTE, призначеним для малих і середніх компаній.

Ще одна новинка – використання 9-ступінчастої автоматичної коробки передач, яка замінює стару семиступінчасту трансмісію. Вона встановлюється на всі варіанти Metris 2021 року. У рух модель призводить 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, потужністю на 208 к.с. і 350 Нм крутного моменту.

Mercedes-Benz Metris

Приєднуючись до інших систем безпеки, таких як моніторинг сліпих зон, утримання смуги руху і активне паркування, а також до стандартного контролю тиску в шинах, Active Brake Assist і Active Distance Assist Distronic можуть автоматично загальмувати автомобіль, якщо він виявляє ризик зіткнення і може відповідно дотримуватися дистанції до автівки, що рухається попереду. Також доступні система екстреного виклику і аварійне управління.

Mercedes-Benz почне поставляти Metris 2021 року дилерам в США у першій половині 2021 року з двома варіантами довжини колісної бази для вантажних варіантів, 3,2-3,4 м, і 126-дюймовою колісною базою для пасажирського варіанту. Ціни будуть оголошені пізніше.