У серпні Porsche повідомили, що оновлений Panamera Turbo став найшвидшим «представницьким автомобілем», коли він подолав трасу Нюрбургрінг-Нордшляйфе за 7:29,8. Зараз цей рекорд впав: Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC + визнали «найшвидшим автомобілем класу люкс на Північній петлі».

Згідно Mercedes, рекорд побив інженер Деміан Шафферт, який став провідним розробником моделі. Він оприлюднив «нотаріально завірений» час: 7:23.009 і 7:27.800 хвилин. Обидва вони швидше Panamera Turbo, а це означає, що GT 63 S 4MATIC + «повернув собі корону в цьому класі всього за три місяці».

Представники концерну додали, що спорткар – «повністю стандартний», але добре обладнаний для цього завдання, оскільки у нього є твін-турбо 4,0-літровий двигун V8, який видає 630 к.с. і 900 Нм крутного моменту.

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC
Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC

За підтримки 9-ступінчастої коробки передач і продуктивної повнопривідної системи авто може розганятися від 0 до 100 км / год за 3,2 секунди. Максимальна швидкості сягає позначки в 315 км / г.

 

Крім надпотужного двигуна, автомобіль-рекордсмен оснащувався шинами Michelin Pilot Sport Cup2 і аеродинамічним пакетом. Обидва є додатковими для GT 63 S 4MATIC + і допомагають моделі повністю розкрити свій потенціал продуктивності.

Тоді, як більшість автовиробників вказують тільки один час кола, Mercedes зазначає, що до минулого року час кола грунтувався на відстані 20,6 км. При цьому офіційну дистанцію встановили в минулому році. Вона на 232 метра довша і становить 20,832 кілометра. В результаті GT 63 S 4MATIC + перевершив сучасних конкурентів, а також всіх суперників з минулого.