Зворотний відлік часу до презентації MINI Vision Urbanaut триває, оскільки автовиробник опублікував нове зображення-тизер майбутнього концепту.

Новий тизер вийшов більш показовим. Він демонструє, що Vision Urbanaut по суті буде MINIvan. У концепту буде закруглена передня панель, що переходить у вітрове скло. Модель також має опуклі колісні арки, плоский дах і аеродинамічні колеса. І останнє, але не менш важливе: пишна задня частина та мінімальні обвіси.

Салон оформлений в стилі вітальні з сидіннями. Дизайнери зробили їх диваном з двокольоровою оббивкою і синьою контрастною стрічкою прошивки. MINI припустила, що концепт стане «міським оазисом» з «абсолютно новим баченням простору».

MINI Vision Urbanaut
MINI Vision Urbanaut

На даний момент мало що відомо про автомобіль, але MINI раніше підтвердила, що у нього буде електрична трансмісія. Автолюбителям не потрібно довго чекати, щоб дізнатися подробиці. Vision Urbanaut буде презентований сьогодні, 17 листопада.

Залишається незрозумілим, чи стане концепт попередником серійної моделі. Нещодавно MINI оголосила про плани по випуску нового автомобіля в «преміальному компактному сегменті». Компанія не особливо багато говорила про це, але припустила, що модель буде відносно великою, оскільки вона «задовольнить зростаючі вимоги багатьох клієнтів з точки зору простору і універсальності».