Компанія Mini оголосила про намір розширити лінійку електричних моделей. На даний момент в її арсеналі є лише електрохетчбек Cooper SE (у себе на батьківщині він відомий під ім’ям Electric), але незабаром до нього приєднаються ще дві новинки.

Як повідомляє прес-служба бренду, асортимент поповниться компактним і субкомпактним електрокросоверами.

Дійсно новою можна назвати лише одну з двох новинок. Що стосується другої, то мова йде про електричну версію актуальної моделі Countryman наступного покоління, яку поки що навіть не обкатували на тестах.

Однак компанія обіцяє, що обидва електрокроссовери отримають всі фірмові особливості Mini: розумне використання простору в інтер’єрі, захоплююче кермування та індивідуальність.

Mini Countryman JCW
Mini Countryman JCW

Якщо зараз машини британського виробника користуються найбільшою популярністю в Європі, то зі зміною покоління моделей компанія буде орієнтуватися на Схід – на ринок Китаю.

Зараз там продається близько 10% автомобілів бренду, але очікується, що протягом декількох років ця цифра істотно зросте завдяки співпраці з Great Wall. В 2023 році спільне підприємство під назвою Spotlight Automotive Limited почне випуск Mini на новому заводі в Чжанцзягані.