Компактна версія i-MiEV, марки Mitsubishi, дебютувала у далекому 2009 році. Це авто вважають першою в світі серійною модифікацією електрокара.

На сьогоднішній день модель морально застаріла, при цьому і реалізація помітно знизилася. Внаслідок цього керівництво компанії вирішило припинити виробництво даного транспортного засобу.

Електрична п’ятидверна модифікація хетчбека i-MiEV була побудована на основі компактної варіації Mitsubishi, випущеної в 2006 р, і оснащується бензиновою силовою установкою на 64 кінські сили.

Електрокар в липні 2009 року був випущений на японський авторинок. Новинку в Європу почали поставляти в грудні 2010.

Mitsubishi i-MiEV
Mitsubishi i-MiEV

Модифікація i-MiEV оснащується двигуном на 63 кінських сили (180 Нм). Спочатку мотор живила літій-іонна батарея на 16 кВт-год. Авто на одному заряді могло подолати 160 км. Транспортний засіб може розвинути швидкість до 130 км / год.

Вартість компактного електрокара складала 45 000 доларів. Для клієнтів така ціна була дуже великою. Внаслідок цього виробник встановив більш легкий і дешевий акумулятор. При цьому було зменшено запас ходу до 120 км і знижена вартість автомобіля в 2 рази.