Кросовер Mitsubishi Eclipse Cross з’явився в 2017 році. Зараз японська компанія представила оновлену версію – вона має і візуальні, і технічні відмінності від попереднього варіанту.

На перший погляд передня частина автомобіля майже не змінилася. Але насправді метаморфози виявилися глобальними, адже тепер блоки ближнього і дальнього світла встановлені нижче, а верхня секція відіграє роль тільки ДГЗ (денні ходові вогні).

Не менш серйозно перероблена задня світлотехніка. Якщо раніше вона розташовувалася вертикально, то тепер з’явилася ще й горизонтальна частина. Більш того, заднє скло перестало бути двосекційним. Раніше воно було поділено на дві частини спойлером з інтегрованим в нього стоп-сигналом.

У салоні трохи обновок. Восьмидюймовий екран поліпшеної медіасистеми відтепер розташований ближче до передніх пасажирів. При цьому Mitsubishi відмовилася від управління тачпадом.

Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross

Найважливішою новиною з точки зору техніки стала поява гібридної версії з підтримкою зовнішньої зарядки. У такому варіанті використовуються 2,4-літровий бензиновий ДВЗ MIVEC і пара електромоторів (по одному на вісь). Точні характеристики поки не публікуються, але вже відомо, що в повністю електричному режимі автомобіль може проїхати 57 км (дані по циклу WLTC). Також застосовується повний привід S-AWC.