Японська автомобілебудівна компанія Nissan готує до випуску свій ексклюзивний спорткар GT-R 50, створений в колаборації з італійським дизайн-бюро Italdesign. Згідно з інтригуючими постами обох компаній в Twitter, його вихід на ринок вже не за горами.

Nissan тестує лімітовану версію GT-R, приурочену до 50-річчя Italdesign, яка буде випущена тиражем всього в 50 екземплярів.

Це можна зрозуміти виходячи з постів обох компаній в соцмережі Twitter. Italdesign каже про повну готовність авто до виходу на ринок і відправку спорткара відразу ж після фінального випробування в аеропорт для першого міжконтинентального перельоту в Токіо.

Nissan, в свою чергу повідомляє, що машина вже в дорозі і прибуде до Японії на початку 2021 року, при цьому загадково звертаючись до фанатів марки з проханням стежити за оновленнями.

Nissan GT-R
Nissan GT-R 50

Ексклюзивний суперкар Nissan GT-R 50 виділяється із загальної маси як зовнішністю, так і  «начинкою». Автомобіль оснащений твінтурбовим V-подібним 6-циліндровим двигуном, який генерує 710 кінських сил при 780 Нм крутного моменту, а це на 110 «коней» більше, ніж у легендарного GT-R Nismo від Nissan.

Однак лише деякі зможуть дозволити собі цей вишуканий суперкар не тільки з огляду на його малий тираж, а й цінника, який стартує від 1,2 млн. доларів, не рахуючи можливих додаткових опцій і різних податків.