Компанія Nissan офіційно опублікувала перші подробиці майбутнього Qashqai 2021 року разом з набором зображень, які показують новий кросовер під камуфляжній обгорткою.

Третя генерація бестселера Nissan буде базуватися на новій платформі альянсу CMF-C і оснащуватися новою гібридною силовою установкою. Фактично, абсолютно новий Nissan Qashqai 2021 року ще з самого початку отримає два варіанти трансмісії, включаючи 1,3-літровий бензиновий двигун з помірно-гібридною технологією та інноваційну гібридну систему e-Power. Вперше в історії моделі Nissan не буде пропонувати дизельний варіант.

Nissan Qashqai 2021
Nissan Qashqai 2021 року

На відміну від інших гібридних пропозицій на ринку, Nissan e-Power пропонує повний привід від електродвигуна, оскільки бензиновий двигун в системі не з’єднаний з колесами. Замість цього блок ICE повинен діяти як генератор і заряджати високопродуктивну батарею системи. Крім того, розмір електродвигуна зазвичай зустрічається в чистому електромобілі.

Nissan стверджує, що новий Qashqai e-Power буде пропонувати миттєву реакцію на прискорення, яку може запропонувати тільки чистий електромобіль. Генератор з приводом від двигуна може або підтримувати заряд батареї, або подавати електрику безпосередньо на двигун для додаткової потужності.

Повна технічна інформація буде опублікована ближче до виходу нового Qashqai на ринок.

Nissan Qashqai 2021

Завдяки сміливій технології Nissan e-POWER ми відчуваємо, що клієнти закохаються у відчуття електричного силового агрегату, не побоюючись за запас ходу.

– сказав голова Nissan в Африці, на Близькому Сході, в Індії, Європі та Океанії Джанлука де Фіччі.

Крім того, Nissan заявляє, що в конструкції нової платформи CMF-C використовується на 50 відсотків більше надміцної сталі, що робить кузов нового Qashqai на 41 відсоток жорсткішим, ніж попередня модель, і легшим на 60 кг. Передня і задня двері, передні крила і капот зроблені з алюмінію, а задні двері хетчбека – з композитного матеріалу.

Шасі оснащене оновленою підвіскою MacPherson спереду. У задній частині використовується торсіонна балка в моделях 2WD з колесами до 19 дюймів.

Nissan Qashqai 2021

Nissan також поділився деякою інформацією про оновлену систему допомоги водієві ProPilot, яка в новому Qashqai буде називатися ProPilot з Navi-link. Система зможе зчитувати дорожні знаки та відповідним чином адаптувати швидкість автомобіля, а також використовувати дані з навігаційної системи, щоб уповільнити автомобіль до відповідної швидкості.

Nissan представить в Європі новий Qashqai на початку 2021 року. Він буде вироблятися на заводі в Великобританії в Сандерленді.