Вже починаючи з цієї осені, компанія Nismo планує приступити до випуску комплектуючих для позашляховиків Nissan Frontier, а також Titan і Xterra.

Офіційне представлення деталей відбудеться на Rebelle Rally 2020 року, а надходження в продаж заплановано вже на початок 2021 року. Відзначається, що комплектуючі від Nismo ідеально впишуться в модельний ряд позашляховиків Nissan.

Якщо провести короткий екскурс в список доробок, то можна відзначити появу позашляхових бамперів і комплектів, призначених для додаткового освітлення.

Крім того, представлені кити, необхідні для збільшення кліренсу і додання посилення підвісці. Не залишилися без уваги і колісні диски, а також шини, що відносяться до категорії позашляхових.

Nissan Frontier
Nissan Frontier

В результаті застосування комплекту, призначеного для модернізації підвіски, дорожній просвіт кожного з позашляховиків Nissan збільшиться приблизно на два сантиметри.

Бампер від Nismo, призначений для пересування в умовах бездоріжжя, оснащується спеціальними кріпленнями, що дозволяють встановити лебідку і додаткове освітлення.

Ціна на комплект поки не розголошується.