У мережі оприлюднили знімки модернізованого паркетника в камуфляжі Nissan Pathfinder, який помітили в ОАЕ. Завдяки цим кадрам можна розглянути задню і передню частини новинки.

В даний час немає достовірної інформації про новий кросовер компанії Nissan. Як свідчать чутки, він вийде на ринок з дволітровим чотирициліндровим турбованим двигуном, який буде працювати разом з дев’ятиступеневою «автоматикою» і передньопривідною системою. За додаткову плату споживачі зможуть придбати модифікацію з повним приводом.

Попередня версія працювала на варіаторі, але новинка, скоріш за все, буде врятована від нього. Як також передбачається, покращений Pathfinder порадує споживачів великим сенсорним дисплеєм та новою панеллю приладів.

Nissan Pathfinder 2021
Nissan Pathfinder 2021

Точна дата офіційного представлення Nissan Pathfinder ще невідома, хоча передбачалося, що кросовер японська компанія покаже вже в цьому році. І хоча до кінця грудня ще майже два тижні, малоймовірно, що в цей час відбудеться дебют. Тому напевно прем’єра паркетника відбудеться в січні-травні наступного року.